Outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy to innowacyjne rozwiązanie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Jest to optymalizacja zarządzania personelem i procesami HR. Dzięki naszemu wsparciu możesz skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, pozostawiając kwestie związane z personelem w naszych rękach.

Co robimy dla Ciebie?

Łączymy ekspercką wiedzę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne, aby dostarczać kompleksowe usługi, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.

  • Pomagamy w znalezieniu i zatrudnieniu pracowników, dopasowanych do Twoich potrzeb.
  • Wspieramy Cię w tworzeniu zróżnicowanego i wydajnego zespołu.
  • Przeprowadzimy cię przez całą ścieżkę związaną z pozyskaniem pracownika, obsługą jego umów oraz zakończeniem współpracy. Wspólnie zdecydujemy, jaki zakres obsługi będzie najkorzystniejszy dla twojej firmy.
  • Pomagamy w tworzeniu i zarządzaniu umowami z pracownikami oraz kontraktami z dostawcami.
  • Minimalizujemy ryzyko prawno-kadrowe poprzez profesjonalne doradztwo.
  • Nasz zespół służy radą i wsparciem w kwestiach związanych z zarządzaniem personelem.
  • Pomagamy w tworzeniu strategii personalnej i rozwoju kompetencji pracowników.

Co to outsourcing pracowników?

Outsourcing pracowników to strategia, która pozwala przedsiębiorstwu zlecać pewne zadania lub procesy innym, zewnętrznym firmom. W ramach tej praktyki możliwe jest wynajęcie specjalistów, którzy nie są bezpośrednimi pracownikami firmy, aby wykonywali konkretne zadania lub obsługiwali określone procesy biznesowe. Dzięki Consulting Solutions znajdziesz pracownika do wykonania wybranych zadań w Twojej firmie, unikając skomplikowanych procesów rekrutacji oraz zatrudnienia, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Dlaczego firmy korzystają z outsourcingu?

Najczęściej firmy decydują się na outsourcing pracowników w celu obniżenia kosztów operacyjnych i zwiększenia efektywności własnej działalności. Outsourcing może dotyczyć różnych dziedzin, takich jak obsługa klienta, księgowość, IT czy marketing. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą skoncentrować się na swoich głównych kompetencjach, jednocześnie korzystając z wiedzy i umiejętności specjalistów zewnętrznych, oferując tym samym lepsze usługi dla swoich Klientów.


Outsourcing pracowników może być zarówno krótko- jak i długoterminowym rozwiązaniem. Firmy mogą zatrudniać pracowników na etapie bieżących projektów lub na stałe. To elastyczne podejście pozwala dostosować zasoby do bieżących potrzeb i oszczędzać czas oraz środki finansowe. Jednak sukces outsourcingu pracowników zależy od dokładnego określenia oczekiwań i odpowiedniego zarządzania relacjami z dostawcami usług – skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły!

Nasz cel

Nasz główny cel jako firma świadcząca usługi outsourcingu pracowniczego to pomaganie naszym klientom w efektywnym zarządzaniu personelem i procesami HR. Dążymy do partnerstwa z klientami i dostarczania rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści.

LATA DOŚWIADCZENIA
0
zadowolonych klientów
0 +
procent zadowolenia
0 %
Filiżanek kawy
0 k