O nas

Za nami prawie 15 lat doświadczenia – Consulting Solutions to firma, która świadczy usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej firm oraz outsourcingu pracowników. Swoją siedzibę mamy w Pruszkowie, natomiast usługi świadczymy dla przedsiębiorstw w całej Polsce.

W ramach naszych zadań podejmujemy się przejęcia pełnego lub częściowego obciążenia związanego z funkcjonowaniem działów personalnych. Elastycznie dostosowujemy zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb każdej firmy, uwzględniając jej cele biznesowe.

Oprócz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej oferujemy także wszechstronne doradztwo oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zatrudnieniem pracowników, bezpieczeństwem i higieną pracy, a także z ubezpieczeniami społecznymi.

Działając jako Twoje zaufane zaplecze ds. kadrowych i płacowych, zapewnimy Ci spokój umysłu, skutkujący efektywnym zarządzaniem personelem oraz oszczędnością czasu i zasobów. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełen zakres naszych usług i dowiedzieć się, jak możemy pomóc w optymalizacji procesów kadrowo-płacowych w Twojej firmie.

Consulting Solutions Pruszków

Nasze usługi

Jesteśmy dumni z możliwości wspierania Twojej firmy w procesach związanych z zarządzaniem personelem, co pozwoli Ci skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu.

settings_900797

Usługi kadrowe

settings_900797

Usługi płacowe

settings_900797

Doradztwo
i
optymalizacja

settings_900797

Reprezentacja przed ZUS, US, Urzędem Pracy

settings_900797

Archiwizacja dokumentacji kadrowej

settings_900797

rekrutacja