Obsługa płacowa

Kompleksowe rozwiązanie, które pozwala Twojej firmie skupić się na głównych celach biznesowych, pozostawiając profesjonalne zarządzanie wynagrodzeniami naszym ekspertom. Dzięki naszej dokładności, terminowości i zgodności z przepisami, masz pewność, że pracownicy otrzymują wynagrodzenia w sposób rzetelny i sprawiedliwy.

Co robimy dla Ciebie?

Rozwiązanie, które pozwala Twojej firmie skupić się na głównych celach biznesowych, pozostawiając profesjonalne zarządzanie wynagrodzeniami naszym ekspertom. Listy płac przygotowujemy zgodnie z otrzymanymi wytycznymi od Klienta z  zachowaniem należytej staranności, dokładności oraz zgodności z przepisami. Dzięki temu masz pewność, że pracownicy otrzymają wynagrodzenia naliczone w sposób rzetelny i sprawiedliwy.

Oprócz przygotowania i naliczenia listy płac oferujemy także możliwość realizacji przelewów z subkonta. Dzięki temu zyskasz cenny czas i pewność, że wynagrodzenia pracowników zostaną przygotowane i wypłacone w terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS – dbamy o to, aby wszystkie dokumenty były przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i sporządzoną listą płac. Pozbądź się stresu związanego z obsługą programu Płatnik i przekaż to zadanie w ręce naszych ekspertów.

Nasza usługa gwarantuje, że Twoja firma otrzyma starannie przygotowaną dokumentację podatkową pobranych przez płatnika (pracodawcę) zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych. Dzięki naszej wiedzy i precyzyjnemu podejściu, możesz być pewny, że Twoje rozliczenia podatkowe są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W ramach współpracy przygotowujemy rozliczenie roczne PIT-11 dla wszystkich pracowników zatrudnionych w danym roku podatkowym. W ramach realizowanej usługi przygotowujemy deklarację podatkową, wysyłamy do Urzędu Skarbowego w imieniu Płatnika oraz udostępniamy pracownikowi. Dzięki naszemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy, gwarantujemy profesjonalne rozliczenie roczne, zgodne z obowiązującymi przepisami.

 

Nasza usługa „Obsługa Programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)” to wszechstronne wsparcie, które umożliwia Twojej firmie skuteczną i zgodną implementację oraz prowadzenie programu PPK. W ramach współpracy przejmujemy pełną obsługę programu PPK od administrowania dedykowanym portalem przez zgłoszenia pracowników, zmianę danych po rozliczenia należnych składek. 

Silne wsparcie, które zapewnia Państwu pewność, że Wasze interesy są skutecznie chronione w kontaktach z instytucjami państwowymi. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, umożliwiamy Państwu koncentrację na prowadzeniu biznesu, pozostawiając nam załatwianie spraw związanych z podatkami, ubezpieczeniami społecznymi i zatrudnieniem.

Najlepsza obsługa płacowa

W naszej firmie rozumiemy, że obsługa płacowa to jeden z kluczowych elementów funkcjonowania każdej firmy. Nasz doświadczony zespół oferuje skuteczną i precyzyjną obsługę płacową, dbając by wszelkie rozliczenia były zgodne z przepisami i prowadzone w sposób rzetelny.

Ile kosztuje obsługa płacowa?

Koszt obsługi płacowej jest uzależniony od kilku istotnych czynników, takich jak liczba pracowników w firmie, zakres usług oraz stopień skomplikowania potrzeb kadrowo-płacowych. Każda firma ma swoje unikalne wymagania, dlatego nasze ceny są elastyczne i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Warto jednak pamiętać, że profesjonalna obsługa płacowa przynosi wiele korzyści, takich jak uniknięcie błędów w rozliczeniach, zgodność z przepisami prawa oraz oszczędność cennego czasu, który można przeznaczyć na rozwijanie firmy.

Nasz cel

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie zarządzania finansami. Dzięki naszym usługom w obszarze kadrowo-płacowym, Twoja firma zyska nie tylko efektywność i spokój umysłu, ale także skupi się na osiąganiu sukcesów w swojej dziedzinie działalności. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy zoptymalizować zarządzanie płacami w Twojej organizacji.

LATA DOŚWIADCZENIA
0
zadowolonych klientów
0 +
procent zadowolenia
0 %
Filiżanek kawy
0 k